Roomba
Braava
Varuosad
Looj

Looj

Teeb ohtliku töö teie eest ära

Robot võimaldab teil paigutada redeli ühte kindlasse kohta ning lasta robotil teie eest liikuda ning eemaldada oma teelt nii lehed, mustuse, ummistused kui ka muda.

Vaata toodet siit

Puhub ära mustuse ja harjab vihmaveerenni puhtaks

modes

Töötab ise või laseb teil end juhtida

Suurel kiirusel töötav tigu on piisavalt võimas, et eemaldada, tõsta ja loopida märgi lehti, männiokkaid ja muud prahti.

1. CLEAN režiimi puhul vajutage nuppu CLEAN ning Looj liigub ise mööda vihmaveerenni edasi, tuvastades ja kohandades end vastavalt seal leiduvale prahile, et pakkuda teile võimalikult tõhusat puhastust.

2. Manuaalrežiim laseb teil endal robotit juhtida.

kaepide

Eemaldatav kaugjuhitav käepide

Eemaldatav käepide toimib ka roboti Looj kaugjuhtimiskeskusena. Kuni 15 meetrise juhtimisulatusega käepide võimaldab robotit edasi-tagasi liigutada ning automaatset CLEAN režiimi valida. Samuti saate ise juhtida tigu pöörlemissuunda, et vihmaveerennis leiduv praht õiges suunas katuselt eemale loobitaks.

redel

Lühendab redeli kasutusaega

Majaomanikud lükkavad tihti vihmaveerennide puhastamist edasi, kuna töö nõuab pidevat redelist üles-alla käimist ja ohtlikes kõrgustes tegutsemist. Looj lühendab oluliselt redelil tegutsemise aega – asetage robot vihmaveerenni ja laske ta läbi mustuse ja lehtede liikuma, kuni vihmaveerennid puhtaks harjatud saavad.

pesemine

Veekindel disain ja kiiresti puhastatav

Märjad lehed on ummistunud vihmaveerennide puhul sageli kõige suuremad süüdlased. Looj on loodud tegutsema vihmaveerennide märjas keskkonnas. Kui akupesa kaas on korralikult suletud, püsib Looj 330 veekindlana kuni 20 cm sügavuses vees. Seetõttu on robotit Looj ka lihtne kiiresti puhastada – laske seade pärast kasutamist lihtsalt voolikuga üle.

video

Kas Looj sobib ka minu vihmaveerennidele?

Kõigest 51 cm kõrgune ja 74 cm laiune Looj 330 liigub tõhusalt mööda vihmaveerenne, rennide riputusrihmade all ning üle vihmaveetorude. Looj 330 mahub paljudesse vihmaveerennidesse, sealhulgas enamikesse kandilise profiiliga alumiiniumist, vasest, metallist või vinüülist rennidesse.

Vaata mõõtude tabelit

Vaata tutvustavat videot

Osta see robot otse meie e-poest!

E-poest tellides transport Teieni TASUTA!

Külasta e-poodi