iRobot® Roomba® e5

iRobot® Roomba® e5

Tolmuimeja

Hind: 499.00  425.00 

Üle 80€ ostude puhul transport TASUTA!

Roomba e5 tolmuimeja on varustatud 3-etapilise puhastusprogrammiga, mis kasutab efektiivseks puhastamiseks kummist harju, automaatset imemisvõimsust ja erilist filtrisüsteemi. Robotil on ääres hari, mis abistab nurkade puhastamisel. Tänu Dirt Detect™️

Tehnoloogiale suudab robot põigelda eemale mööblist ja keskenduda aladele, mis vajavad kõige enam puhastamist. Seadet on võimalik juhtida ka iRobot HOME APP’ga

Vaata tutvustavat videot

Kategooria: .
pilt2

Rohkem võimsust, parem puhtus!

Kui võimalikult puhas põrand on oluline, siis siin tuleb appi e5 tehnoloogia. “Power-lifting” imemine on kuni 5X võimsam kui Roomba 600 seeria robotitel.

Topelt harjased teevad toa veelgi puhtamaks. Esimene hari kogub mustust roboti alla ning kummiharjad koos imemisega roboti tolmukasti.

Seade liigub ise oma pesasse tagasi ning käib vajadusel laadimas. aku kestab ca 90-minutit!

pilt2

Loomaomanike lemmik

Suudab korjata väga efektiivselt teie lemmiklooma karvu. Seade korjab ühtlasi mustust ja karvu, mida te näete ja ka allergeene ning tolmu, mida te isegi ei näe.

Eemaldab kuni 99% kasside ja koerte karvu.

pilt2

Topelt kummist harjased

Harjased, mis teavad nii mõndagi koristusest! Kummist harjad on paremad kui tavalised harjased, sest nad on pidevas kontaktid põranda ja ka vaibaga. See kõik võimaldab tolmuimejal paremini puhastada.

pilt2

iRobot Home APP sinu telefonis

Ühilda seade oma nutitelefoniga ning ajasta oma puhastusgraafik.
Saad vaadata oma puhastustsükleid, vaadata ajalugu ja õpetusvideoid. Lisaks kõigele sellele saad APPI kasutades uuendada oma tolmuimeja tarkvara, et see oleks alati kõige värskem ja varustatud uue tehnoloogiaga.

Karp sisaldab

Varustusse kuulub:

  • Robot® Roomba® e5
  • Laadimisdokk
  • Vajalikud juhtmed
  • Üks Virtuaalne sein
  • Kasutusjuhend

Spetsifikatsioon:

  • Seadme mõõdud: 34cm laius x 9cm kõrgus
  • Kaal: 3.2kg
  • Aku: Liitium

KKK

K: Kuidas Roomba tolmuimeja töötab?
V: Robottolmuimeja eesmärk on olla “tark puhastaja”. Seade suudab liikuda erinevatest takistustest mööda kasutades küljes olevaid sensoreid. Tänu sensoritele suudab robot leida kõige mustemad pinnad ning koondab suuremad puhastusjõud sinna. Robot teeb sekundis kuni 60 otsust, mida ja kuidas toimetada.

K: Kas Roomba e5 töötab ka ilma APP’ita?
V: Jah, seadet on võimalik kasutada ka APPi omamata, kuid soovitame seda kasutada. Seal on palju häid funktsiooni, millega saate viia oma roboti täiesti teisele tasemele!

K: Mis on kõige suurem vahe võrreldes tavalise tolmuimejaga?
V: Robottolmuimejat ei pea juhtima. Te saate selle seadistada koristama automaatselt ka siis kui te ise kodus ei viibi.

K: Kas Roomba e5 suudab töödata erinevatel põrandatüüpidel?
V: Jah. Roomba robottolmuimeja suudab puhastada nii parketilt, laminaadilt, plaadilt, vaibalt jne. Kõikjalt, kus on seadmel ruumi liikuda.