iRobot® Roomba® i7+

iRobot® Roomba® i7+

Tolmuimeja

Hind: 1,280.00  1,080.00 

Üle 80€ ostude puhul transport TASUTA!

Roomba® i7 robottolmuimeja kasutab 3-etapilist puhastussüsteemi, koos topelt harjastega. Lisaks on robotil 10x suurem imemisvõimsus võrreldes oma eelkäija Roomba 600 seeriaga. Roomba i7 õpib ära sinu toad ning asjade paigutuse, kasutades uut Imprint Smart Mapping tehnoloogiat. Tänu sellele saate mobiilsest äpist ise kontrollida, millised toad vajavad puhastust kõige enam ja millal.

Robottolmuimejal on lisaks kaasas Clean Base – Automaatne prügikast, mis viib Sinu mugavustunde uuele tasemele. Prügikast mahutab kuni 30 roboti tolmukasti sisu. Sa ei pea puhastamisele mõtlema nädalaid!

Kasutades oma mobiiltelefoni äppi saate kontrollida täielikult oma robottolmuimeja töötamist.

Kategooria: .
pilt2

Puhastab enda järele ise! Clean Base™ automaatne prügikast

Robot tegeleb otsast-lõpuni ise. Automaatne prügikast mahutab kuni 30 robottolmuimeja tolmukasti sisu. Enam ei pea te mõtlema puhastusele nädalaid!

pilt2

Rohkem võimsust, parem puhtus!

Hei põrand, ära muutu liiga mustaks. Mitte kunagi! Tänu “Power-Lifting” imemistehnoloogiale suudab robot imeda mustust kuni 10x paremini kui iRobot 600 seeria.

pilt2

Tõsine nägemine! iAdapt® 3.0 navigeerimine visuaalse lokaliseerimisega

Patendeeritud iAdapt® 3.0 Navigeerimine koos vSLAM® tehnoloogiaga annab sinu robotile põhimõtteliselt silmad. Robot tuvastab ümbruskonna ning suudab tuvastada, kus ta juba tööd teinud on. Hoiab kokku aega.

pilt2

Loomaomanike lemmik

Kõige efektiivsem robottolmuimeja lemmiklooma karvade koristamisel. Ideaalne robot kodudesse, kellel on koerad, kassid ja muud lemmikloomad.

Eemaldab kuni 99% kasside ja koerte karvu.

pilt2

Topelt kummist harjased

Harjased, mis teavad nii mõndagi koristusest! Iga harjas on unikaalse disainiga, mis suudab toimida kõikidel pinnastel hästi. Kummist harjad on paremad kui tavalised harjased, sest nad on pidevas kontaktid põranda ja ka vaibaga. See kõik võimaldab tolmuimejal paremini puhastada.

pilt2

Imprint™ Smart Mapping: Ajasta oma toa puhastus

Naudi käed vabad kontrolli koos Alexa seadme ja Google Assistant seadmega. Robot õpib ära toa kuju, jätab selle meelde ning tuvastab, millises järjekorras tube puhastada. Robot suudab tunnetada ära köögi ja elutoa erinevuse. Näiteks anna robotile ülesanne puhastada vaid kindlat tuba otse iRobot Home APP’ist.

pilt2

iRobot Home APP sinu telefonis

Ühilda seade oma nutitelefoniga ning ajasta oma puhastusgraafik.
Saad vaadata oma puhastustsükleid, vaadata ajalugu ja õpetusvideoid. Lisaks kõigele sellele saad APPI kasutades uuendada oma tolmuimeja tarkvara, et see oleks alati kõige värskem ja varustatud uue tehnoloogiaga.

Karp sisaldab

Varustusse kuulub:

 • Robot® Roomba® i7
 • Prügikast Clean Base™
 • 2 prügikotti
 • Laadimisdokk
 • Vajalikud juhtmed
 • Üks Virtuaalne sein
 • Kasutusjuhend

Spetsifikatsioon:

 • Seadme mõõdud: 34cm laius x 9cm kõrgus
 • Kaal: 3.3kg
 • Aku: Liitium
 • Clean Base mõõdud: 31 x 38 x 48 cm

KKK

K: Mis on Imprint Smart Mapping
V: Smart Mapping süsteem on roboti suutlikus õppida, kaardistada ja kohaneda sinu koduga. Roomba i7 õpib ära põrandaplaani kui seda puhastab, jätab selle meelde ning kasutab seda tulevikus koristamise tarbeks. See võimaldab robottolmuimejal orienteeruda ning töötada väga efektiivselt. Kui robot on toad ära õppinud, saate robotit kontrollida ka iRobot Home APP’iga

K: Kuidas iRobot Roomba i7 kaardistab ja tube tunneb?
V: Robot koostab kaardi iga kord kui alustab puhastust. Olles puhastanud sama ruumi mitu korda, suudab robot teha targa kaardi ja segmenteerida ruumid. Kaarti saab töödelda ka APP’is

K: Kui tihti on vaja tühjendada Clean Base?
V: Clean Base suudab hoiustada kuni 30 tolmukasti sisu. Mõnes kodus tähendab see seda, et kasti pole vaja tühjendada kuu. Mõnes kodus võib minna isegi veel kauem! Kui kott saab täis, siis teavitab süsteem teid ise läbi APP’i.

K: Kas robot suudab mäletada mitut tuba?
V: Robot suudab tunnetada kuni 10 tuba nii et saad seda kasutada mitmel korrusel või koguni mitmes majas.

K: Kas tolmukast on nõudepesumasina sõbralik?
V: Ei ole. Palun puhastage tolmukasti käsitsi kasutades sooja vett.. Enne kasutamist kuivatage täielikult.