iRobot® Roomba s9+

iRobot® Roomba s9+

Tolmuimeja

Hind: 1,590.00 

Üle 80€ ostude puhul transport TASUTA!

 

Maailma parim robottolmuimeja mis puhastab end ise!

Robotil on kaasas Clean Base prügikast, mis suudab hoida kuni 30 robottolmimeja kasti sisu. See vajab tühjendust ca kord kuus.
Võrreldes Roomba 600 seeriaga on tolmuimeja kuni 40x parema imemisega. Robotil on spetsiaalselt arendatud sensorid, mis suudavad tuvastada seinu ja töötavad eriti hästi nurkade tuvastamisel ja puhastamisel.

vSLAM navigeerimissüsteem, mis kaardistab puhastatavat pinda ning koostab lõpptulemusel kaardi teie kodust, et puhastus oleks veelgi parem.

Õpib, kaardistab ja adapteerub teie koduga
Imprint Smart Mapping võimaldab robotil õppida, kaardistada ja adapteeruda teie koduga. Seade saab aru, mis tuba on puhas ja millal. Spetsiaalsed sensorid skaneerivad ees toimuvat 25x sekundis, et põigelda eemale takistustest ja et valida sobib puhastusteekond.

Kasutades oma mobiiltelefoni äppi saate kontrollida täielikult oma robottolmuimeja töötamist.

Kategooria: .
pilt2

Puhastab enda järele ise! Clean Base™ automaatne prügikast

Robot tegeleb otsast-lõpuni ise. Automaatne prügikast mahutab kuni 30 robottolmuimeja tolmukasti sisu. Enam ei pea te mõtlema puhastusele nädalaid!

pilt2

Suurendatud imemisvõimsus

3 etapiline puhastus süsteem kasutab topelt kummist harjaseid ning on kuni 40x suurema imemisvõimsusega 600 seeriast. Power Boost Technology süsteem suurendab automaatselt vaipadel võimsust

pilt2

PerfectEdge® Smart Mapping – ajakava sinu kodu puhastamiseks

Süsteem, mis võimaldab robotil hinnata parima aja toa puhastamiseks. Kontrollib, kas tuba on juba puhas või vajab puhastamist. Sensorid skanneerivad toa puhtuse hindamiseks 25x sekundis.

pilt2

Imprint® Tehnoloogia ja vSLAM® navigeerimine

Spetsiaalsed sensorid ja uus disain veelgi paremaks nurkade puhastamiseks. vSLAM süsteem skanneerib kuni 230 400 andmepunkti iga sekund, et kaardistada teie tubade plaan terves kodus.

pilt2

Loomaomanike lemmik

Kõige efektiivsem robottolmuimeja lemmiklooma karvade koristamisel. Ideaalne robot kodudesse, kellel on koerad, kassid ja muud lemmikloomad.

Eemaldab kuni 99% kasside ja koerte karvu.

pilt2

Topelt kummist harjased

Harjased, mis teavad nii mõndagi koristusest! Iga harjas on unikaalse disainiga, mis suudab toimida kõikidel pinnastel hästi. Kummist harjad on paremad kui tavalised harjased, sest nad on pidevas kontaktid põranda ja ka vaibaga. See kõik võimaldab tolmuimejal paremini puhastada.

pilt2

iRobot Home APP sinu telefonis

Ühilda seade oma nutitelefoniga ning ajasta oma puhastusgraafik.
Saad vaadata oma puhastustsükleid, vaadata ajalugu ja õpetusvideoid. Lisaks kõigele sellele saad APPI kasutades uuendada oma tolmuimeja tarkvara, et see oleks alati kõige värskem ja varustatud uue tehnoloogiaga.

Karp sisaldab

Varustusse kuulub:

  • Robot® Roomba® s9+
  • Prügikast Clean Base™
  • 2 prügikotti
  • Laadimisdokk
  • Vajalikud juhtmed
  • Kasutusjuhend

Spetsifikatsioon:

  • Seadme mõõdud: laius 31cm x kõrgus 8,9cm
  • Kaal: 3.6kg
  • Aku: Liitium
  • Clean Base mõõdud:41cm x 49cm x 40cm

KKK

K: Mis on Imprint Smart Mapping
V: Smart Mapping süsteem on roboti suutlikus õppida, kaardistada ja kohaneda sinu koduga. Roomba s9 õpib ära põrandaplaani kui seda puhastab, jätab selle meelde ning kasutab seda tulevikus koristamise tarbeks. See võimaldab robottolmuimejal orienteeruda ning töötada väga efektiivselt. Kui robot on toad ära õppinud, saate robotit kontrollida ka iRobot Home APP’iga

K: Kuidas iRobot Roomba s9 kaardistab ja tube tunneb?
V: Robot koostab kaardi iga kord kui alustab puhastust. Olles puhastanud sama ruumi mitu korda, suudab robot teha targa kaardi ja segmenteerida ruumid. Kaarti saab töödelda ka APP’is

K: Kui tihti on vaja tühjendada Clean Base?
V: Clean Base suudab hoiustada kuni 30 tolmukasti sisu. Mõnes kodus tähendab see seda, et kasti pole vaja tühjendada kuu. Mõnes kodus võib minna isegi veel kauem! Kui kott saab täis, siis teavitab süsteem teid ise läbi APP’i.

K: Kas robot suudab mäletada mitut tuba?
V: Robot suudab tunnetada kuni 10 tuba nii et saad seda kasutada mitmel korrusel või koguni mitmes majas.

K: Kas tolmukast on nõudepesumasina sõbralik?
V: Ei ole. Palun puhastage tolmukasti käsitsi kasutades sooja vett.. Enne kasutamist kuivatage täielikult.